מובילים בראש שקט

לוגו אתר2

שירותי אריזה ופריקה

אריזה של דירה

שירותי אריזה ופריקה

שירותי אריזה ופריקה מעניקים פתרון לאחת הסוגיות החשובות בעת מעבר דירה – אריזת כל החפצים, וסידורם מחדש בבית החדש. בדרך כלל כאשר אנו חושבים על מעבר דירה, אנו טרודים יותר בפריטי הריהוט הגדולים והכבדים. אך איננו מבינים איזו עבודת נמלים מסתתרת דווקא בטיפול בכל החפצים הקטנים – מתכולת ארונות הבגדים ועד כלי המטבח.

שירותי אריזה ופריקה מעניקים לכם עזרה מקצועית החוסכת לכם בזמן ומבטיחה אריזה מקצועית המגוננת על כל הפריטים. וכאשר החפצים יועברו לדירה החדשה, לא תסובבו ימים ושבועות עם ארגזים בכל מקום – הכל יסודר למקום במהירות וביעילות.

אריזת חפצים לפני מעבר דירה

הרבה מחברות ההובלה מציעות לכם שירותי אריזה ופריקה. אך בדרך כלל השירותים הללו מתייחסים לטיפול בפריטים גדולים. בוודאי אינכם מדמיינים את הסבלים של חברת ההובלה עוטפים בזהירות כל כוס במטבח, או מקפלים לכם את הבגדים בצורה מסודרת אל תוך ארגז. אבל מישהו צריך לעשות את זה…

טיפול בכל החפצים הקטנים, שמהם יש לכם מאות ואלפים, לוקח זמן רב. זוהי עשויה להיות התעסקות רבה לכל בני המשפחה ולעכב אתכם בעת מעבר הדירה, וגם לאחריו. שירותי אריזה ופריקה יכולים לחסוך לכם את כל הזמן המיותר.

הובלה קטנה
כמה עולה הובלת דירה

שירותי אריזה ופריקה - איך זה עובד

בעצם השירות מתחלק לשניים, השלב הראשון הוא אריזת החפצים בטרם המעבר, והשלב השני הוא לאחר המעבר. כלומר כאשר החפצים יגיעו למקומם החדש, יש צורך לפתוח את כל הארגזים ולסדר הכל במקום.

השירות ניתן בהתאמה אישית, על פי הצרכים של כל לקוח. אך כמובן שאלו העוסקים בשירותי אריזה ופריקה מקפידים על שיטות עבודה מסודרות. הניסיון שלהם יכול לעזור לכם במעבר דירה חלק.

ההכנה למעבר

הדבר הראשון שעושים הוא מיון ותכנית עבודה .כך עובדים המקצוענים, וכך אנו ממליצים גם למי שעושה זאת בעצמו. החפצים צריכים להיות מסודרים בצורה הגיונית, ולכן חשוב למיין אותם. למשל לא נפזר את כלי המטבח עם ארגזי הצעצועים של הילדים. מה שהולך לחדר הילדים בארגז אחד (או כמה ארגזים), ואותו הדבר למה שהולך למטבח או לסלון.

 

דבר שני הוא הצורך להצטייד בציוד אריזה. הדברים הבסיסיים הם ארגזים, מסקינג טייפ לסגירת הארגזים, וחומרים לאריזה והגנה על החפצים העדינים – ניתן להשתמש בעיתונים, פלסטיק בועות ועוד חומרים שונים. לגבי הארגזים, חשוב להקפיד על ארגזים נקיים וחזקים. ארגזי קרטון שאספתם מהסופר לא ממש יתאימו לאחסון הבגדים הנקיים שלכם. בדרך כלל הצוות המקצועי מביא איתו את כל הציוד הדרוש, כך שגם זה חוסך לכם זמן.


חשוב גם לסמן את הארגזים על מנת לסייע למצוא את הדברים בשלב הפריקה והסידור במקום. הצטיידו במרקרים, מדבקות וכל מה שצריך בשביל לסמן. יתכן כי גם תרצו לנהל רישום במחברת לגבי תכולת הארגזים.

 

הדבר השלישי הוא להבדיל בין החפצים הבסיסיים שאותם תצטרכו מייד עם כניסתכם לדירה החדשה. לצורך הדוגמה אלו יכולים להיות בגדים להחלפה עבור היומיים הראשונים, כלי מטבח בסיסיים, תרופות שעושים בהן שימוש יומיומי, כמה צעצועים לילדים ועוד. אלו הם הדברים שתרצו שיהיו נגישים עבורכם מייד עם כניסתם לדירה. אם לא נעזרתם בשירותי אריזה ופריקה, יש להניח שעבודת הפריקה והסידור תתפרש על פני זמן ארוך, ולכן תצטרכו לתת לכך יותר תשומת לב.

 

ולבסוף מתחילה האריזה עצמה. שירותי אריזה ופריקה יטפלו בכל החפצים, במהירות וביעילות. כל חפץ עדין ייארז בצורה המגנה עליו, ויונח בצורה מסודרת בארגזים. במהירות תראו איך הארגזים מתחילים להיערם, כך תהיה עבודה קלה ונוחה למובילים.

 

חשוב לנצל היטב את נפח הארגזים על מנת לייעל את תהליך ההעברה. אך מנגד לא תרצו להעמיס יותר מידי את הארגזים. חשוב לאזן נכון את המשקלים. בוודאי לא תרצו ארגזים שיתפרקו מעומס המשקל. זה רק יעכב את המעבר וגם יכול להביא להרס חפצים עדינים שייפלו מהארגזים.

 

טיפ – לרבים מאיתנו יש נטייה לאגור כל מיני חפצים שאנו לא משתמשים בהם. במהלך האריזה אתם תתחילו לשים לב לכל הפריטים ששכחתם מהם, לכל הבגדים שלא לבשתם עשרים שנה. זו יכולה להיות הזדמנות טובה להיפטר מכל הדברים. אין צרוך שתעבירו את כל הג‘אנק לדירה החדשה. אתם יכולים לנצל את ההזדמנות לעשות סדר בחיים.

הובלה בטוחה
הובלה עם מנוף

פריקה וסידור בדירה החדשה

לאחר שהארגזים הגיעו לדירה החדשה, יש להתחיל בפריקתם. אם לא נעזרתם בעזרה מקצועית, אתם יכולים ”לחיות על ארגזים“ במשך תקופה ארוכה. כבר ראינו זאת אצל משפחות רבות. אם נעזרתם בצוות מקצועי, הצוות מייד ניגש לעבודה ועושה זאת במהירות.

ראשית כל ניגשים לארגזים שסומנו כחשובים, אלו שנמצאים בהם כל הפריטים הבסיסיים. הבגדים שתרצו להחליף, מברשת השיניים, כלי האוכל וכו‘. כך מייד תוכלו להתחיל לנהל שגרה. בשלב השני אפשר לעבור לדברים הפחות קריטיים, כמו פריטי הדקורציה וכל יתר החפצים. בהתאם לצרכים שלכם, הכל יסודר בארונות הבית, בצורה נוחה והגיונית התואמת לצרכים שלכם. במקום לחיות בבלגן במשך שבועות, אתם תזכו לבית מסודר ונעים תוך זמן קצר.

שירותי אריזה ופריקה

הדבר הראשון שכדאי להבין הוא ששירותי אריזה ופריקה בעצם חוסכים לכם כסף, ומעניקים לכם הרבה ערך מוסף. משפחות שעוברות דירה נוהגות להתחיל את האריזה שבועות לפני העברת הדירה. הם מתחילים למיין ולארוז לאט לאט בסופי השבוע שבהם יש להם זמן פנוי. ובימים שלפני המעבר הם כנראה יצטרכו לקחת חופש מהעבודה ולהקדיש את כל האנרגיה לאריזת דברים. כך שאתם הולכים להפסיד ימי עבודה, וגם לעבור תקופה של כמה שבועות שבה הבית יראה כמו מחסן. עזרה מקצועית תוכל לספק לכם את השירות הזה בכיומיים עבודה. כך גם תחסכו מעצמכם את הצורך בימי חופש, וגם תימנעו מאי הנוחות הנפרשת על פני שבועות ארוכים.

עלות שירותי אריזה מתחלקת בין עלויות העבודה לבין עלויות חומרי האריזה. וגם בין שירותי אריזה ופריקה, אתם יכולים להיעזר בשירותי אריזה ולעשות את הפריקה בעצמכם (או להפך). אך כמובן שעל מנת ליהנות מכל היתרונות של השירות, כדאי להזמין שירותי אריזה ופריקה. כך גם תיהנו ממעבר יעיל, וגם מבית מסודר בהמשך.

ישנם כאלו המתמחרים את השירות על פי מספר הארגזים, אחרים על פי שעות העבודה. אריזה של דירה ממוצעת תעלה כ 1500 שקלים, וסכום דומה עבור הפריקה. אך כמובן שקשה קצת להגדיר מהי דירה ממוצעת, כל בית הוא בגודל אחר וכמות אחרת של חפצים. לכן חשוב לקבל הצעת מחיר. אנו ממליצים לכם לחפש 2-3 הצעות מחיר, ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר. כמובן שאין לוותר על האיכות, בחרו חברה מנוסה ומומלצת.

אריזה ופריקה של דירה חדשה
מחיר הובלת דירה

עוברים דירה בצורה מסודרת

מתכוננים למעבר דירה? יש לכם הרבה דברים על הראש בתקופת מעבר הדירה, אך חשוב להוריד מעצמכם כל מטלה מיותרת. אם ניתן להיעזר בשירות אריזה ופריקה, כדאי מאוד לעשות זאת. זה יחסוך לכם הרבה כאב ראש.

לא יודעים על מי אפשר לסמוך ולמי לפנות? אל דאגה, אנו נסייע לכם למצוא צוות מיומן ומנוסה באריזה ופריקה. הצוות שילווה אתכם ויעניק לכם את כל השירותים. בעזרתם תוכלו ליהנות ממעבר חלק וקל, ולהתחיל את החיים החדשים בבית מסודר ונעים.

למצוא את חברת ההובלות המתאימה

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעות המחיר המשתלמות ביותר, מידי אנשי מקצוע מומלצים ובעלי ניסיון.

קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציג מקצועי יחזור אליכם עם הצעת מחיר אטרקטיבית