מובילים בראש שקט

לוגו אתר2

הובלות עם מנוף

הובלה עם מנוף

הובלות עם מנוף

במקרים רבים ישנו צורך בהובלות עם מנוף, דבר המסבך את תהליך המעבר. השימוש במנוף הופך להיות דבר שכיח יותר ויותר, זאת בעיקר בגלל השימוש הנרחב בבנייה לגובה. השימוש במנופים מקובל גם בעברת דירות פרטיות וגם העברת משרדים.

הובלות עם מנוף מתאימות למקרים מיוחדים בהם ישנם קשיים לוגיסטיים בהוצאת הציוד מהדירה או המשרד. אולי בגלל גודלם, אולי בגלל הכמות או בעיות שונות המקשות על צורות אחרות של פינוי. אך להעברה במנוף ישנם גם יתרונות, זוהי דרך בטוחה יותר להבטיח את שלמות הרכוש ולמנוע נזקים בעת הוצאתו מהדירה.

לא כל חברות ההובלות מעניקות שירות של הובלות עם מנוף, ובפרט כאשר מדובר במנופים גבוהים במיוחד. אך במקרים רבים אין ברירה וחייבים למצוא חברת הובלות עם מנוף.

מתי צריך הובלה עם מנוף

הובלה עם מנוף עשויה להיות הכרחית במקרים הבאים:

הובלות בהיקף גדול – למשל דירות גדולות במיוחד בהן ישנו ריבוי של רהיטים גדולים. במקרים אלו הובלה עם מנוף עשויה להקל מאוד על תהליך הוצאת החפצים מהדירה, ו/או הכנסתם אל הדירה החדשה. זה חוסך עבור המובילים את הצורך להוציא פריטים מהדירה בצורה ידנית ולהוביל אותם למטה. במקום זאת ניתן פשוט להוציא אותם במהירות דרך מרפסת, ובעזרת המנוף תוך דקות בודדות הם יהיה בקומת הרחוב.

בעיות גישה – יתכנו בעיות שונות של גישה לדירה אותן ניתן לפתור באמצעות הובלה עם מנוף. למשל ישנם בניינים ישנים שאין בהם מעלית, או מעלית קטנה ומעברים צרים שאינם מתאימים לצורך הובלת כל הרהיטים. לעתים בתוך הבית ישנם רהיטים שבכלל לא עוברים בדלת הכניסה לבית. במקרים אלו השימוש במנוף הוא הפתרון היחידי.

פריטים בעייתיים – ישנם פריטים שהם מאוד בעייתיים, ולא רק בגלל גודלם ומשקלם. כל התעסקות איתם יכולה לגרום להם נזק. הדוגמה הכי טובה לכך היא הובלה של פסנתר, בדרך כלל אין שום דרך אחרת לבצע את ההובלה מלבד שימוש במנוף לצורך הוצאתו והכנסתו אל הדירה.

הובלה עם מנוף סולם
הובלת דירה מקומה רביעית

כמה עולה הובלה עם מנוף

לפני שנדבר על מחיר הובלה עם מנוף, כדאי להפנות את תשומת לבכם לכך שמנוף עשוי לחסוך בעלויות. למרות שהוא מוסיף למחיר, בפועל הוא חוסך שעות רבות של עבודה שהיו מוסיפות לתמחור.

ישנן חברות הובלה הנוהגות לתת לכם מחיר הובלה הכולל את כל סל השירותים, וישנן חברות הנוהגות לתמחר בנפרד את שירותי המנוף.

הובלה עם מנוף מתומחרת בדרך כלל לפי שעת עבודה של מנוף. כאשר המחיר הממוצע הוא כ 300-400 שקל לשעת עבודה של מנוף. אך שימו לב כי ישנם סוגים שונים של מנופים. המנופים הסטנדרטים יכולים להעניק פתרון ל 4-6 קומות. אך מעל 6 קומות העניינים מתחילים להסתבך ונדרשים מנופים גדולים ויקרים יותר, כך שאם מדובר על מנוף לצורך העברת דירה בקומה העשרים, פערי המחיר יהיו גדולים למדי.

ההמלצה שלנו היא לפנות למספר חברות ולבצע השוואות מחירים בין החברות השונות. שימו לב לכל הפרטים של ההובלה והשירות ולא רק לסוגיות הקשורות למנוף.

טיפ לגבי מחיר ההובלה – חשוב שכל מה שסוכם מול חברת ההובלות יכתב במסגרת חוזה. המטרה היא שתדעו בדיוק כמה אתם משלמים ומה אתם מקבלים בתמורה. אינכם רוצים עוד הפתעות ודרישות לתוספות תשלום בגלל כל מיני תירוצים. מפעילי המנוף צריכים לבקר במקום לפני ביצוע ההובלה, וזהו הזמן שלהם לבחון את כל הדברים שעשויים להצדיק תוספת למחיר. אין סיבה להפתעות במהלך יום ההובלה.

כיצד מבצעים הובלות עם מנוף

הובלה עם מנוף היא דבר מורכב, ולכן חברת ההובלה תצטרך לבקר במקום לפני ביצוע העבודה ולבחון את השטח. הנקודות המרכזיות שיש להחליט הן היכן למקום את המנוף ביחס למבנה, ומאיזה פתח כדאי להוציא את הריהוט והרכוש. אלו יכולים להיות חלונות ומרפסות, ויש לבדוק מה הכי נוח ומתאים.

לעתים יש גם צורך לתאם מול השכנים. למשל אם המנוף צריך לתפוס את מקומות החנייה בבית המשותף.

כמו כן חשוב לזכור כי הובלות עם מנוף מביאות איתן סיכונים רבים שאינם קיימים בהובלות אחרות. חברת ההובלות מחויבת לא רק לרכוש. חשוב להיות זהירים ולהיות מודעים לקיומם של קווי מתח גבוה וסיכונים שונים העלולים להפריע. אפילו את תנאי מזג האוויר יש לקחת בחשבון. כך שאין ספק כי מדובר בעבודה למקצוענים.

מלבד בדיקת השטח והתנאים בדירה ממנה רוצים להוציא את החפצים, יש לבדוק את התנאים בדירה שאליה רוצים להעביר את הדברים. ככל הנראה יהיה צורך להשתמש במנוף גם לצורך העלאת החפצים. ישנם מקרים בהם בדירות אין פתחים מתאימים לצורך הכנסת הרהיטים באמצעות מנוף, במקרים אלו יש לבחון האם ניתן להעלות את החפצים לגג, ומשם להוריד אותם במדרגות לדירה. כל מקרה הוא שונה וייחודי וזקוק לפתרון משלו.

לאחר שחברת הפינוי ומפעילי המנוף יערכו את כל הבדיקות ויסגרו מולכם את הפרטים, תוכלו לתאם מועד לפינוי.

הובלות עם מנוף
הובלת משרדים עם מנוף

חברת הובלות עם מנוף

כאשר מחפשים חברת הובלות עם מנוף, חשוב לוודא כי החברה מבוטחת אל מול כל הסיכונים המקצועיים. אתם רוצים להיות בטוחים שהרכוש שלכם מבוטח, וגם לדעת כי יש אחראי במקרה של נזק לתשתיות שעלולות להיגרם כתוצאה מעבודה רשלנית.

לא כל אדם יכול להפעיל מנוף, חשוב לוודא כי חברת ההובלות מחזיקה ברישיון מפעיל ופועלת כחוק. יש צורך ברישיון גם לחברה, וגם לנהג המתפעל את המנוף.

מעבר לזאת ניתן להזכיר כי ישנם סוגים שונים של מנופים, המתאימים לגבהים שונים וסיטואציות שונות. מהבחינה הזו אין לכם מה לדאוג. כאשר תפנו לחברת ההובלות הם ישאלו אתכם מייד את כל השאלות על מנת להבין איזה מנוף אתם צריכים, והאם יש להם מנוף המסוגל להעניק לכם פתרון.

פתרונות הובלה עם מנוף

לסיכום, הובלה עם מנוף מעניקה לכם פתרונות לכל בעיה ויש בה מספר יתרונות:

  • צורת הובלה בטוחה יותר המפחיתה את הסיכונים של גרימת נזק לרכוש יקר או גרימת נזק לחללי הבניין המשותפים.
  • היכולת לתת פתרון להוצאת חפצים גדולים במיוחד או כבדים במיוחד.
  • עבודה עם מנוף מקצרת את זמן העברת הדירה וחוסכת לכם בזמן יקר.
  • מאפשרת לתת פתרונות למקומות בהם ישנם מעברים צרים ו/או אין מעלית שבה ניתן להשתמש.
  • בזכות החיסכון בזמן ובכוח אדם, הובלה עם מנוף יכולה לחסוך בעלויות המעבר.
הובלת מנוף סולם
מחיר הובלת דירה

היכן למצוא חברת הובלה עם מנוף

מתכננים מעבר דירה ונראה כי אין מנוס משימוש במנוף להובלות? כפי שכבר אמרנו לא כל חברות ההובלה מחזיקות במנופים, ובפרט כאשר מדובר במנופים עבור דירות בקומות גבוהות במיוחד. על מנת לחסוך לכם זמן טלפונים מיותרים, אנו נסייע לכם למצוא חברה הובלות מומלצת ובעלת מנוף מתאים.

כאן ניתן למצוא את מיטב חברות ההובלה המנוסות והמומלצות ביותר. חברות הובלות המעניקות מענה ללקוחות פרטיים בעל מעבר דירה, וגם ללקוחות עסקיים הזקוקים לשירותי העברת משרד. כאן תמצאו פתרונות הובלה בכל אזורי הארץ.

למצוא את חברת ההובלות המתאימה

השאירו את הפרטים ונדאג לחזור אליכם עם מיטב הצעות המחיר לפינוי מהיר ומקצועי בעזרת הובלה עם מנוף.

קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציג מקצועי יחזור אליכם עם הצעת מחיר אטרקטיבית