מובילים בראש שקט

לוגו אתר2

הובלות משרדים

הובלה קטנה

מתי זקוקים להובלות משרדים ואל מי פונים?

ישנם מקרים בהם המשרד מחליט ”לעבור דירה“, כלומר לעזוב את המשרד הישן ולקחת את כל החפצים והציוד אל מקום חדש. יתכן כי המשרד הישן כבר אינו עונה על הצרכים של העסק המתרחב, או שמצאתם מקום יותר משתלם; אולי דמי שכירות נמוכים יותר או אולי קרוב יותר אל קהל הלקוחות של העסק. לא משנה מה הסיבה למעבר, מדובר במבצע של ממש. ואתם זקוקים לחברת הובלות מקצועית אשר תדע לבצע עבורכם את העברת כל הציוד המשרדי אל המקום החדש.

הובלת משרדים

אחד הדברים החשובים שאפשר להגיד בנושא של הובלות משרדים הוא הצורך לבצע את תהליך המעבר בצורה מהירה. כל תהליך המעבר עשוי לשבש את הפעילות העסקית. שום עסק לא יכול לקחת שבוע בשביל לארוז את המחשבים ולהשבית את העבודה. השאיפה היא לא להשבית את פעילות העסק ליותר מ 24 שעות. וישנם עסקים שבכלל אינם יכולים להשבית פעילות וצריכים למצוא פתרונות יצירתיים כמו העברה בשלבים. כל עסק זקוק לפתרון אחר, חשוב שזו תהיה חברת הובלות שיכולה לתת לכם פתרון בהתאמה אישית.

על מנת לא לשבש את הפעילות העסקית, לעתים עסקים בוחרים לעשות את המעבר בשעות הלילה או סופי השבוע. לא כל חברות ההובלה מספקות שירותים 24 שעות ביממה, וזה גם עשוי להעלות לכם יותר. אך מנגד, ישנו מחיר גבוה לשיבוש הפעילות העסקית ויתכן כי בכל זאת מוטב לכם להשקיע בזה.

חשוב גם שזה יהיה פתרון כולל העונה על כל הצרכים שלכם. זה עשוי לכלול אריזה של ציוד ומחשבים, פריקתם וסידור במקום החדש.

הובלת משרדים
אריזה של דירה

כיצד מתבצעת הובלת משרדים

אחת המטרות המרכזיות שלכם היא לעשות את המעבר בצורה חלקה, תוך כדי מזעור הפגיעה בפעילות השוטפת של העסק.

ההמלצה שלנו היא לתכנן את הפינוי בצורה הנכונה. כדאי להתחיל מלארוז את המסמכים והציוד שאינם זקוקים להם באופן שוטף. למשל אם יש לכם מסמכי ארכיון וארונות אחסון שאינכם עושים בהם שימוש יום יומי, אתם יכולים להתחיל לארוז אותם כבר בימים שלפני ההובלה. ואילו את המחשבים והדברים שבהם עושים שימוש על בסיס יומיומי כדאי להשאיר לרגע האחרון. למשל אם אפשר לנתק את המחשבים בסוף יום העבודה, בערב שלפני המעבר, זה יעזור מאוד.

יתכן גם שתצטרכו עזרה מהצוות הטכני שלכם על מנת לדאוג לגיבוי המידע, עבודה בענן וכל מיני פתרונות טכנולוגיים אשר יאפשרו לכם לשמור על רציפות העבודה.

ביום ההובלה, חשוב שכל המחשבים יהיו מנותקים וצוות המובילים יוכל לארוז את הכל במהירות ולבצע את ההובלה. אם הכל מוכן ותתחילו בשעות הבוקר המוקדמות, תוכלו להתחיל לחבר את המחשבים במקומם החדש בשעות אחר הצהריים.

חשוב מאוד לסמן את כל הארגזים, תוכלו למספר אותם, להדביק מדבקות עם צבעים או כל סימון אחר שיאפשר לכם לסדר אותם במקום החדש. הדגש הוא על הפרדה בין הדברים החשובים לפעילות מיידית, לבין הארגזים הפחות דחופים שתוכלו לטפל בהם בימים שאחרי. סדר וארגון הם הכרחיים בעת הובלות משרדים, זה יחסוך לכם הרבה בזבוז זמן.

הובלות משרדים - על מה חשוב להקפיד

כאשר מחפשים חברת הובלות מומלצת לצורך העברת משרד, חשוב לבחור בחברת הובלות מקצועית היכולה לעמוד במשימה. אתם זקוקים למובילים מקצועיים ומנוסים המביאים את התשתית הלוגיסטית וכוח האדם לצורך העברת משרד מהירה ויעילה.

על חברת ההובלות לטפל בכל הציוד ברמת הזהירות הדרושה. חבר הובלות משרדים יכולה לספק את כל פתרונות האריזה אשר ימנעו נזק לציוד יקר, בין אם זה ריהוט משרדי או ציוד מחשוב.

חשוב לוודא כי לחברת ההובלות ישנו ביטוח על התכולה. כך תהיו בטוחים כי החברה נוקטת בכל האמצעים למנוע נזק, ובמידה וייגרם נזק כלשהו יש לכם כיסוי ביטוחי.

חשוב מאוד שהחברה תדע לעמוד בלוחות זמנים. כבר הדגשנו כמה חשוב לסיים את העבודה במהירות על מנת לא לפגוע ברציפות העבודה. מספיק שתקבעו עם החברה בשמונה בבוקר והם יגיעו בעשר, בשביל להרוס את כל התכניות. עיכוב שכזה יכול לגרום לגלישת העבודה אל היום השני, ולפגוע בתפעול השוטף של העסק.

ולבסוף, כדאי לוודא שמדובר בחברה אמינה ובעלת מוניטין. לא רק שמדובר בציוד יקר שאתם מעבירים, מדובר גם במסמכים ארגוניים ומידע חשוב שלא תרצו שילך לאיבוד או ייפול לידי המתחרים. רק חברה רצינית ובעלת שם תוכל להבטיח לכם את זה. ולמרות זאת, עבור חומרים רגישים במיוחד, כדאי לטפל בהם באופן אישי ולא להשאיר זאת לחברת ההובלות.

הובלה בראש שקט
מחיר הובלה של משרד

כמה עולה הובלת משרד

הובלות משרדים בדרך כלל זולות יותר מהובלת דירה, אך כמובן הדבר תלוי בגודל המשרד. ברור שישנו הבדל בין משרד של 5-10 איש, לבין משרדים של 100 איש. זה עשוי לעלות לכם כמה אלפי שקלים, אך החדשות הטובות הן שהובלת משרד היא הוצאה מוכרת.

הפרמטרים אשר משפיעים על עלות ההובלה הם:

  • גודל המשרד.
  • כמות החפצים והציוד שיש להעביר.
  • סוג החפצים שיש להעביר. ישנם חפצים הדורשים זהירות גדולה יותר ואמצעי הובלה מיוחדים. לא תמיד אלו הם דברים שניתן לערום בארגזים אחד על השני.
  • המרחק שיש לעבור בין המשרד הישן לבין המשרד החדש.
  • קשיים לוגיסטיים, כמו למשל מקרים בהם ישנו צורך במנוף או מקומות בהם אין מעלית משא ויש לעלות קומות רבות.

הובלת משרד מקצועית

הובלות משרדים הן עניין לחברת הובלות מקצועית. יתכן כי תרתמו את העובדים למשימות שונות הקשורות למעבר וסידור המשרד החדש, אך את עבודת ההובלה עצמה תבצע חברה מקצועית. העובדים שלכם אולי יכולים לנתק את המחשב ולשים מסמכים בארגז, אך בוודאי שלא תצפו מהם לסחוב ארגזים כבדים, שולחנות ומחשבים. לצורך כך יש סבלים מקצועיים. כך תהיו בטוחים כי שום עובד לא יפגע, וגם לא הציוד.

לא תמיד הובלות משרדים דורשות משאיות, ישנם מקרים רבים בהם העברת משרד מתבצעת במסגרת אותו הבניין. אך גם במקרים אלו מדובר במבצע שצריך להיות מאורגן ויעיל, וגם כאן ישנו צורך בסבלים מקצועיים על מנת לעשות הכל בצורה יעילה.

הובלת משרד בבטיחות
אחריות בהובלת משרד

הובלות משרדים עושים רק עם חוזה כתוב

בין אם מדובר במשרדי חברת הייטק, פירמת רואי חשבון או משרד של סוכן ביטוח – תמיד חשוב לבצע הובלות משרדים באמצעות חוזה המגדיר את תנאי השירות.

לכאורה העברות משרדים נשמעות כמו משהו פשוט, אבל בשום פנים ואופן אין לסכם פרטים בעל פה. חשוב שיהיה חוזה שירות בכתב. זה אמנם לא חוזה ארוך ומסובך, אך הוא מגדיר את העלויות ואת ההתחייבויות של המובילים בצורה ברורה, ומונע הפתעות.

החוזה צריך לציין שיש ביטוח על התכולה, ולפרט את כל תנאי האחריות והביטוח. גם לוחות הזמנים וכל הפרטים החשובים לצורך המעבר צריכים לבוא לידי ביטוי בחוזה.

הפתרון שלכם להובלת המשרד

מתכננים מעבר? רוצים להיות בטוחים שהכול יעבור בשלום ובמהירות? כאן תוכלו למצוא חברות הובלה מומלצות שיטפלו לכם בהובלת המשרד במהירות ומקצועיות. השאירו פרטים ותקבלו את הצעות המחיר הטובות ביותר.

קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציג מקצועי יחזור אליכם עם הצעת מחיר אטרקטיבית