מובילים בראש שקט

לוגו אתר2

הובלות דירות

הובלת דירה

הובלות דירות

שירותי הובלת דירה מעניקים לכם את הפתרון היעיל ביותר. באמצעות שירות מקצועי ניתן לטפל בכל ההיבטים של הוצאת החפצים מהדירה, והעברתם אל המקום החדש. כך תוכלו להתחיל את החיים במקום החדש ברגל ימין.

שירותי הובלה בעת מעבר דירה

מידי שנה עשרות אלפי ישראלים משנים את מקום המגורים. לעתים אלו הם סטודנטים המחפשים מקום מגורים זמני סמוך למוסד הלימודים, ולעתים אלו הן משפחות המשנות את מקום המגורים. ובהתאם לכך אלו יכולות להיות הובלות דירות קטנות או גדולות.

מסטודנטים הצריכים הובלה של דברים בסיסיים, ועד משפחות המעוניינות להעביר תכולה של דירה שלמה העשויה לכלול פריטי ריהוט רבים, מכשירי חשמל ועוד מגוון חפצים אישיים.

חברות ההובלה מעניקות פתרונות הובלות דירות מקצועיים, החוסכים לכם זמן וכאב ראש. הם מעבירים עבורכם את החפצים מהמקום הישן אל המקום החדש.

מה כולל שירות הובלת דירות

בהגדרה הבסיסית מדובר בשירות המעביר חפצים מדירה אחת לדירה אחרת. אך כאשר יורדים לפרטים הקטנים מבינים כי השירות מורכב למדי, ולעתים ישנו צורך בשירותים נלווים. גם רמת המורכבות של כל הובלה יכולה להשתנות, ולא תמיד זקוקים לכל השירותים.

  • שירותי אריזה – חברות הובלות דירות יכולות לספק לכם שירותי אריזה. הם יביאו איתם ארגזים, ניילון בועות ואת כל הציוד הנדרש על מנת לארוז את החפצים ולפנות אותם בצורה מסודרת. תוכלו כמובן לעשות את האריזה בעצמכם, ורק להזמין מחברות ההובלה את ציוד האריזה.
  • פירוק רהיטים – לא כל חפץ בביתכם ניתן להכניס לארגז ולפנות אותו מהדירה. ישנם מקרים רבים בהם חפצים אפילו אינם עוברים בדלת. ולכן יתכן כי תזדקקו לשירות של פירוק רהיטים, והרכבתם בדירה החדשה.
  • שירותי סבלות – מעבר דירה כולל אינספור חפצים. חפצים קטנים נארזים בארגזים, אך הכמות הגדולה דורשת סבלות. ולצד הארגזים הקטנים ישנם גם פריטים גדולים וכבדים המהווים אתגר בפני עצמם. אלו יכולים להיות ארונות, מיטות, פסנתרים ועוד חפצים גדולים וכבדים הדורשים עבודת סבלות מיוחדת.
  • פתרון לוגיסטי – הוצאת חפצים מהדירה היא לא רק עבודות סבלות והעמסה על משאית. במקרים רבים ישנו צורך בפתרונות לוגיסטיים מורכבים כמו הוצאת חפצים ממרפסות באמצעות מנופים ובמות הרמה.
הובלת דירה
אריזה למעבר דירה

הובלות דירות - האם אפשר להעביר חפצים באופן עצמאי

כולנו רוצים לחסוך בהוצאות, ולכן אתם עשויים לשאול את השאלה האם אתם יכולים לבצע הובלת דירה באופן עצמאי. אם מדובר במספר חפצים הנכנסים ברכב הפרטי, ככל הנראה תוכלו לעשות זאת בעצמכם ואולי עם עזרה של בני משפחה וחברים. אבל ברוב המקרים מדובר בהובלה של חפצים רבים, גדולים וכבדים שבכלל אינם נכנסים ברכב הפרטי.

גם ההובלות הקטנות ביותר כוללות חפצים גדולים, ולכן הפתרון של הובלות דירות באופן עצמאי הוא בדרך כלל אינו רלוונטי.

הדגשים החשובים בהובלת דירות

על מנת שהכול יעבור בשלום, חשוב לתת דגש על הדברים הבאים:

אריזה מקצועית – בוודאי תרצו שהדברים שלכם יגיעו בשלמותם אל היעד החדש. לא תרצו שום אגרטל שבור ושום דבר שרוט. לכן חשוב להקפיד על חברת הובלות המעניקה לכם שירות אריזה מקצועי ועובדת בזהירות. או לעשות זאת בעצמכם.

פינוי בלי לגרום נזקים – חלק מהחפצים שמוציאים מהדירה הם גדולים וכבדים, ודורשים זהירות רבה. המטרה היא לא רק לשמור על שלמות החפצים, אלא גם להימנע מגרימת נזק לבניין. בוודאי לא תרצו תלונות מוועד הבית על שריטות במעלית, דפיקות על הקירות וכל מיני נזקים בחדר המדרגות.

עמידה בלוחות זמנים – בוודאי הקדשתם זמן רב לכל הליך רכישת הדירה. אבל בסופו של דבר הכל מסתכם לרגע אחד שבו אתם עוזבים את הדירה הישנה ועוברים לדירה החדשה. זה צפוי להיות יום ארוך, ולכן חשוב שהכול יתקתק כמו שעון. אתם צריכים לדעת שחברת ההובלות תגיע בשעה שנקבעה ומייד תיגש לעבודה ללא עיכובים מיותרים.

ביטוח – גם אם המובילים יעבדו בזהירות, תמיד יתכן כי ייגרם נזק לרכוש. זה אפילו יכול להתרחש בתאונת דרכים. לכן חשוב לוודא כי חברת ההובלות מבוטחת ויובטח לכם פיצוי במקרה של נזק.

הובלה בטוחה ורגועה של דירה
אריזה של דירה

היתרונות של חברת הובלות

ישנם יתרונות רבים להובלה עם חברת הובלות :

  • לא ייגרם נזק לרכב שלכם – ישנם אנשים המנסים לבצע הובלות קטנות עם רכבם הפרטי. הם דוחסים את הרכב עד אפס מקום, קושרים מזרן על הגג ויוצאים לדרך. בהנחה שהמזרן לא התעופף באיילון, ישנו סיכוי גבוה שתפגעו ברכב שלכם בצורה זו או אחרת. אולי שריטה קטנה כאשר תנסו להכניס איזה חפץ, ואולי איזה חלק פלסטיק שנשבר ברכב.
  • הובלות דירות בלי לשבור את הגב – רק נסו לדמיין את העבודה הפיזית הכרוכה בהוצאת ארגזים וחפצים כבדים מהדירה. הלוך ושוב במדרגות, ובמקרים רבים השימוש במעלית אסור למטרות אלו. אתם תסיימו את היום עם פריצת דיסק, וזאת לפני שתסיימו את העבודה. ומנגד, אתם פשוט יכולים לתת לחברת הובלות לעשות את העבודה עבורכם.
  • בלי נזקים לבניין – כאשר עוזבים את בניין המגורים, וכאשר נכנסים למקום חדש, רוצים לעשות זאת תוך כדי הימנעות מגרימת נזקים למעליות, חדרי מדרגות וחללים משותפים. צריך להיות מאוד זהירים עם כל אותם רהיטים גדולים וכבדים, ורק סבלים מקצועיים יותר לעשות זאת.
  • חיסכון בזמן – חברת הובלות דירות מביאה לכם חיסכון בזמן. הם יכולים לסייע לארוז את כל החפצים, לפרק רהיטים ולהעביר את הדירה במהירות. לא תצטרכו להפסיד ימי עבודה רבים בשביל מעבר הדירה.

הובלות דירות - כמה עולה הובלת דירה

טווח המחירים המקובל הוא כ 3,000-5,000 ש“ח, תלוי כמובן בגודל הדירה ומשתנים נוספים. ואנו מדברים על הובלת תכולה שלמה של דירה, ולא מקרים של הובלות קטנות בהם נוהגים לגבות כמה מאות שקלים לפריט.

ישנם גורמים שונים המשפיעים על המחיר, ולכן יתכן שוני גדול בין הובלה של דירה אחת לעומת דירה אחרת בעלת מאפיינים דומים. להלן כמה נקודות מרכזיות המשפיעות על מחיר הובלת דירה.

המרחק – אתם יכולים לעבור דירה בתוך העיר, או לעבור מנהריה למודיעין. ככל שמרחק הנסיעה יותר גדול, הדבר ישפיע גם על מחיר ההובלה.

גודל הדירה וכמות החפצים – כמות החפצים היא בדרך כלל פרופורציונלית לגודל הדירה. ככל שהדירה גדולה יותר, כך צפויים להיות בה יותר חפצים ויותר עבודה למובילים. ובהתאם לכך המחירים עשויים להעלות.

קשיים לוגיסטיים – במהלך העברת דירות ישנם קשיים לוגיסטיים שונים, ואלו עשויים להשפיע על המחיר. למשל ישנם מקומות בהם ישנן בעיות קשות של חנייה, דבר המצריך הערכות מיוחדת. ישנן דירות בהן יש צורך במנופים ואמצעים שונים להוצאת החפצים מהדירה. הקשיים הללו צפויים להשפיע על המחיר.

שירותים נוספים – יתכן כי מלבד העברת הדירה תרצו גם עזרה נוספת באריזה ופירוק רהיטים. זה דורש יותר כוח אדם והיערכות מיוחדת, והדבר ישפיע גם על המחיר.

שימו לב כי תקופת הקיץ נחשבת ליקרה יותר בתחום ההובלות. זוהי התקופה בה רבים עוברים דירה. משפחות מנצלות את החופשה מבית הספר, סטודנטים מתארגנים לקראת שנת הלימודים וישנו עומס עבודה רב.

מחיר הובלת דירה

למצוא את חברת ההובלות המתאימה

מתכננים לעבור דירה בקרוב? חשוב לבחור בחברת הובלות דירות מקצועית. הדרך הכי טובה היא לקבל כמה הצעות מחיר עבור הובלת הדירה שלכם. אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים ונדאג לחזור אליכם עם הצעות המחיר הטובות ביותר של מובילים מומלצים.

כך תוכלו לעשות את הבחירה הנכונה.

קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציג מקצועי יחזור אליכם עם הצעת מחיר אטרקטיבית